vrijdag 2 december

    Uur

    Wedstrijd

    Sporthal

    20:15

    Fixit Volley Kalmthout 3 - Dames G

    Sporthal Achterbroek Kalmthout

    zaterdag 3 december

    Uur

    Wedstrijd

    Sporthal

    09:30

    JU13P - W.E.K. LOENHOUT

    Sporthal De Plaon Mechelen

    11:30

    MU15 - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C (++)

    Sporthal De Plaon Mechelen

    11:30

    MU13P - VC TESLA LINT A

    Sporthal De Plaon Mechelen

    11:30

    Heren E - VOLMAR EKEREN B

    Sporthal De Plaon Mechelen

    13:00

    DOSKO@RISTORNO ESSEN (++) - JU15

    Sporthal Hemelrijk Essen

    13:30

    MU11P - VBC ZANDHOVEN A

    Sporthal De Plaon Mechelen

    13:30

    Heren B - VOLLEY NOORDERKEMPEN E

    Sporthal De Plaon Mechelen

    14:00

    GEEL ZWART WIJNEGEM A - JU13R

    Sportcentrum Wijnegem

    14:00

    VC TESLA LINT C - U11GA

    De Witte Merel Lint

    15:00

    VC TESLA LINT D - Heren D

    De Witte Merel Lint

    15:00

    ZUIDRAND VA B - JU11

    Capenberg Oxaco Center Boechout

    15:30

    VOLLEY HEIST DAMES - MU13R

    Sporthal De Sporthal Heist-op-den-Berg

    16:00

    NRG VC GEEL C - Dames D

    Sporthal De Doelen Geel

    16:30

    W.E.K. LOENHOUT C - Dames E

    Sportschuur Loenhout

    17:00

    SVEKA SCHOTEN (++) - JU17

    Sporthal De Zeurt Schoten

    20:00

    HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A - Heren C

    Sporthal Balsakker Lille

    zondag 4 december

    Uur

    Wedstrijd

    Sporthal

    09:30

    MU19 - W.E.K. LOENHOUT

    Sporthal De Plaon Mechelen

    09:30

    MU13P - MENDO BOOISCHOT

    Sporthal De Plaon Mechelen

    09:30

    U11GB - VC TESLA LINT A

    Sporthal De Plaon Mechelen

    09:30

    WAVOC WAVERSE B - U11B

    Sporthal Bruultjeshoek O.L.Vr.Waver

    11:00

    Volley Niel 2 - Dames H

    Gem. Sporthal Niel

    11:30

    MU17 - WAVOC WAVERSE A

    Sporthal De Plaon Mechelen

    11:30

    Dames B - VOLLEY BEERSE A

    Sporthal De Plaon Mechelen

    13:30

    Dames A - Wolvertem Sporting A

    Sporthal De Plaon Mechelen

    13:30

    Heren A - VOLMAR EKEREN A

    Sporthal De Plaon Mechelen

    13:30

    Dames C - OXACO BVC ANTWERPEN B

    Sporthal De Plaon Mechelen

    15:00

    VC TESLA LINT C - Dames F

    De Witte Merel Lint