In de kijker

    Logo Mavoc 50 jaar

    MeZHo Beachclubjeugdsportfondscafetaria

    4 Sterren Jeugdclub

    jeugdsportfondscafetaria


    volleybalklein

    This image for Image Layouts addon
    Stef Maes

    Voorzitter - Lead SOC
    't Veer 17, 2800 Mechelen
    +32 496 50 44 85
    stef.maes21@skynet.be

    This image for Image Layouts addon
    Tinus Joosten

    Ondervoorzitter - Lead Stuurgroep Div/Prov
    +32 477 50 76 36
    Dentinus@telenet.be

    This image for Image Layouts addon
    Amparo Velez Gutierrez

    Secretaris - Kalenderverantwoordelijke - Jeugdsportcoördinator - Lead Stuurgroep Jeugd
    +32 484 22 84 72
    jeugd@mavoc.be

    This image for Image Layouts addon
    Sofie Van Parijs

    Secretariaat seniors
    svp.sofievanparijs@gmail.com

    This image for Image Layouts addon
    Margot Puttemans

    Penningmeester
    't Veer 17, 2800 Mechelen
    +32 476 67 37 25
    Margot.Puttemans@skynet.be

    This image for Image Layouts addon
    Mieke Gouwy

    Lead Communicatie
    +32 497 85 49 05
    mieke@mavoc.be

    This image for Image Layouts addon
    Johan Bosmans

    Evenementen
    +32 495 25 53 44

    ik wil volleyballen bij mavoc

    Ontvang je onze nieuwsbrief nog niet? Schrijf je dan hier in!

    knopnieuwsbrief

    Onze activiteiten

    za mei 28 @10:00 - 17:00
    Provinciaal Beachtornooi JU16
    zo mei 29 @10:00 - 17:00
    Provinciaal Beachtornooi MU16
    vr juni 17 @19:00 - 23:00
    Recreantentornooi
    vr juni 17 @19:00 - 23:00
    After Work Beach
    Secretariaat: Amparo Velez Gutierrez - Spreeuwenhuisstraat 2/302 - 2800 Mechelen, secretaris@mavoc.be – 0484/22 84 72
    Zetel: ’t Veer 17 - 2800 Mechelen | Stamnummers: AA2156 (VVB) AN593 (SPORTA) | Rekeningnummer: BE52 0688 9982 8409