In de kijker

    bieractie

    4 Sterren Jeugdclub

    jeugdsportfondscafetaria

     Breezy Sportmaskers

    breezy_sportmaskers



    cafetaria


    volleybalklein

    This image for Image Layouts addon
    Stef Maes

    Voorzitter - Lead SOC
    't Veer 17, 2800 Mechelen
    +32 496 50 44 85
    stef.maes21@skynet.be

    This image for Image Layouts addon
    Tinus Joosten

    Ondervoorzitter - Lead Stuurgroep Div/Prov
    +32 477 50 76 36
    Dentinus@telenet.be

    This image for Image Layouts addon
    Amparo Velez Gutierrez

    Kalenderverantwoordelijke - Jeugdsportcoördinator - Lead Stuurgroep Jeugd
    +32 484 22 84 72
    jeugd@mavoc.be

    This image for Image Layouts addon
    Sofie Van Parijs

    Secretariaat seniors
    svp.sofievanparijs@gmail.com

    This image for Image Layouts addon
    Margot Puttemans

    Penningmeester
    't Veer 17, 2800 Mechelen
    +32 476 67 37 25
    Margot.Puttemans@skynet.be

    This image for Image Layouts addon
    Tim Van Uytfang

    Secretaris - Lead Stuurgroep gewest
    Breendonkstraat 253, 2830 Tisselt
    +32 486 26 86 18
    secretaris@mavoc.be

    This image for Image Layouts addon
    Ilse Beullens

    Secretaris jeugd
    +32 477 60 47 05
     ilse.beullens@skynet.be

    This image for Image Layouts addon
    Sofie Ceulemans

    Bestuurslid - Lead evenementen
    +32 484 96 84 22

    This image for Image Layouts addon
    Mieke Gouwy

    Communicatie
    +32 497 85 49 05

    This image for Image Layouts addon
    Johan Bosmans

    Evenementen
    +32 495 25 53 44

    ik wil volleyballen bij mavoc

    Ontvang je onze nieuwsbrief nog niet? Schrijf je dan hier in!

    knopnieuwsbrief

    Onze activiteiten

    vr dec 18 @20:00 -
    Trainersvergadering
    wo jan 27 @19:00 -
    Algemene vergadering vzw
    vr feb 26 @20:00 -
    Vrijwilligersdrink
    vr mei 21 @20:00 -
    Ledenvergadering
    Secretariaat: Tim Van Uytfang, Breendonkstraat 253/2 - 2830 Tisselt, secretaris@mavoc.be – 0486/26.86.18
    Zetel: ’t Veer 17 - 2800 Mechelen | Stamnummers: AA2156 (VVB) AN593 (SPORTA) | Rekeningnummer: BE52 0688 9982 8409